Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Ryzen™ 7 3800XT |
| Сімʼя | Ryzen |
| Серія | Ryzen 3000 Series |
| Форм-фактор плати | Desktops , Boxed Processor |
| Колишнє кодове ім’я | Matisse |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість потоків | 16 |
| Макс. Збільшення частоти | Up to 4.7 GHz |
| Базова частота | 3.9 GHz |
| Кеш L2 | 4 MB |
| Кеш L3 | 32 MB |
| TDP за замовчуванням | 105W |
| Процесорна технологія для ядер ЦП | TSMC 7nm FinFET |
| Розблоковано для розгону | Так |
| Роз’єм процесора | AM4 |
| Теплове рішення (PIB) | Not Included |
| Макс. Робоча температура (Tjmax) | 95°C |
| Дата запуску | 07/2020 |
| Підтримка ОС | Windows 11 - 64-Bit Edition , Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| Графічні можливості | |
|---|---|
| Графічна модель | Discrete Graphics Card Required |
| Можливості підключення | |
|---|---|
| PCI Express® Версія | PCIe® 4.0 |
| Тип системної пам’яті | DDR4 |
| Специфікація системної пам’яті | Up to 3200 MT/s |
| Ключова особливість | |
|---|---|
| Підтримувані технології | AMD StoreMI Technology , AMD Ryzen™ Master Utility |