Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Ryzen™ 5 PRO 5650G |
| Сімʼя | Ryzen PRO |
| Серія | Ryzen PRO 5000 Series |
| Форм-фактор плати | Desktops |
| Колишнє кодове ім’я | Cezanne |
| Архітектура | Zen 3 |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Кількість потоків | 12 |
| Макс. Збільшення частоти | Up to 4.4 GHz |
| Базова частота | 3.9 GHz |
| Кеш L2 | 3 MB |
| Кеш L3 | 16 MB |
| TDP за замовчуванням | 65W |
| Процесорна технологія для ядер ЦП | TSMC 7nm FinFET |
| Розблоковано для розгону | Ні |
| Роз’єм процесора | AM4 |
| Макс. Робоча температура (Tjmax) | 95°C |
| Дата запуску | 6/1/2021 |
| Підтримка ОС | Windows 11 - 64-Bit Edition , Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| Графічні можливості | |
|---|---|
| Графічна модель | Radeon™ Graphics |
| Кількість графічних ядер | 7 |
| Частота графіки | 1900 MHz |
| Можливості підключення | |
|---|---|
| PCI Express® Версія | PCIe® 3.0 |
| Тип системної пам’яті | DDR4 |
| Канали пам’яті | 2 |
| Специфікація системної пам’яті | Up to 3200 MT/s |
| Безпека, віртуалізація та керованість | |
|---|---|
| Сертифікація ФІПС | Так |
| Посилання на сертифікацію FIPS | Module Certification, Algorithm Certification |
| Ключова особливість | |
|---|---|
| Підтримувані технології | AMD PRO technologies |