Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Ryzen™ 5 PRO 3350GE |
| Сімʼя | Ryzen PRO |
| Серія | Ryzen PRO 3000 Series |
| Форм-фактор плати | Desktops |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Кількість потоків | 4 |
| Макс. Збільшення частоти | Up to 3.9 GHz |
| Базова частота | 3.3 GHz |
| Кеш L2 | 2 MB |
| Кеш L3 | 4 MB |
| TDP за замовчуванням | 35W |
| Кеш L1 | 384 KB |
| Процесорна технологія для ядер ЦП | 12nm |
| Розблоковано для розгону | Ні |
| Макс. Робоча температура (Tjmax) | 95°C |
| Дата запуску | 7/21/2020 |
| Підтримка ОС | Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| PCI Express® Версія | PCIe® 3.0 |
| Тип системної пам’яті | DDR4 |
| Канали пам’яті | 2 |
| Специфікація системної пам’яті | Up to 2933 MT/s |
| Графічна модель | Radeon™ Graphics |
| Кількість графічних ядер | 10 |
| Частота графіки | 1200 MHz |
| Лоток для ідентифікації продукту | YD335BC6M4MFH |
| Підтримувані технології | AMD Memory Guard , AMD GuardMI Technology , DASH 1.2 |