Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Ryzen™ 5 8400F |
| Сімʼя | Ryzen |
| Серія | Ryzen 8000 Series |
| Форм-фактор плати | Desktops |
| AMD ПРО Технології | Ні |
| Споживче використання | Так |
| Регіональна доступність | Global |
| Колишнє кодове ім’я | Phoenix |
| Архітектура | Zen 4 |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Багатопоточність (SMT) | Так |
| Кількість потоків | 12 |
| Макс. Збільшення частоти | Up to 4.7 GHz |
| Базова частота | 4.2 GHz |
| Кеш L2 | 6 MB |
| Кеш L3 | 16 MB |
| TDP за замовчуванням | 65W |
| Налаштовуваний TDP AMD (cTDP) | 45-65W |
| Процесорна технологія для ядер ЦП | TSMC 4nm FinFET |
| Розмір обчислювального кристала ЦП (CCD) | 178mm² |
| Кількість кубиків упаковки | 1 |
| Розблоковано для розгону | Так |
| AMD EXPO™ Технологія розгону памʼяті | Так |
| Precision Boost Overdrive | Так |
| Зміщення напруги оптимізатора кривої | Так |
| Підтримка AMD Ryzen™ Master | Так |
| Роз’єм процесора | AM5 |
| Підтримка чіпсетів | A620 , X670E , X670 , B650E , B650 , X870E , X870 , B840 , B850 |
| Технологія прискорення процесора | Precision Boost 2 |
|
Набір інструкцій
Набір команд відноситься до базового набору команд та інструкцій, які мікропроцесор розуміє та може виконувати. Вказане значення показує, з яким набором інструкцій Intel сумісний процесор.
|
x86-64 |
| Підтримувані розширення | AES , AMD-V , AVX , AVX2 , AVX512 , FMA3 , MMX-plus , SHA , SSE , SSE2 , SSE3 , SSSE3 , SSE4.1 , SSE4.2 , SSE4A , x86-64 |
| Макс. Робоча температура (Tjmax) | 95°C |
| Дата запуску | 04/01/2024 |
| Підтримка ОС | Windows 11 - 64-Bit Edition , Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| Можливості підключення | |
|---|---|
| Вбудований USB 4 (40 Гбіт/с) | 2 |
| Вбудований USB 3.2 Gen 2 (10 Гбіт/с) | 2 |
| Вбудований USB 2.0 (480 Мбіт/с) | 1 |
| PCI Express® Версія | PCIe® 4.0 |
| Рідні канали PCIe® (усього/використовувані) | 20 , 16 |
| Підтримка NVMe | Boot , RAID0 , RAID1 |
| Тип системної пам’яті | DDR5 |
| Канали пам’яті | 2 |
| Макс. Пам’ять | 256 GB |
| Підтип системної пам’яті | UDIMM |
| Максимальна швидкість пам’яті | [{"memoryKey2":"2x1R","memoryType":["DDR5-5200"]},{"memoryKey2":"2x2R","memoryType":["DDR5-5200"]},{"memoryKey2":"4x1R","memoryType":["DDR5-3600"]},{"memoryKey2":"4x2R","memoryType":["DDR5-3600"]}] |
| Можливості AI-движка | |
|---|---|
| AMD Ryzen™ AI | Not Available |
| Графічні можливості | |
|---|---|
| Графічна модель | Discrete Graphics Card Required |
| Пам’ять AMD SmartAccess | Available |
| Безпека, віртуалізація та керованість | |
|---|---|
| Поліпшений захист від вірусів AMD (біт NX) | Так |