Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Ryzen™ 5 7535HS |
| Сімʼя | Ryzen |
| Серія | Ryzen 7000 Series |
| Форм-фактор плати | Laptops , Desktops |
| AMD ПРО Технології | Ні |
| Споживче використання | Так |
| Регіональна доступність | NA , EMEA , APJ , LATAM |
| Колишнє кодове ім’я | Rembrandt R |
| Архітектура | Zen 3+ |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Багатопоточність (SMT) | Так |
| Кількість потоків | 12 |
| Макс. Збільшення частоти | Up to 4.55 GHz |
| Базова частота | 3.3 GHz |
| Кеш L1 | 512 KB |
| Кеш L2 | 3 MB |
| Кеш L3 | 16 MB |
| TDP за замовчуванням | 35-54W |
| Налаштовуваний TDP AMD (cTDP) | 35-54W |
| Процесорна технологія для ядер ЦП | TSMC 6nm FinFET |
| Розмір обчислювального кристала ЦП (CCD) | 210mm² |
| Кількість кубиків упаковки | 1 |
| Розблоковано для розгону | Ні |
| Роз’єм процесора | FP7 |
| Технологія прискорення процесора | Precision Boost 2 |
|
Набір інструкцій
Набір команд відноситься до базового набору команд та інструкцій, які мікропроцесор розуміє та може виконувати. Вказане значення показує, з яким набором інструкцій Intel сумісний процесор.
|
x86-64 |
| Підтримувані розширення | AES , AMD-V , AVX , AVX2 , FMA3 , MMX-plus , SHA , SSE , SSE2 , SSE3 , SSE4.1 , SSE4.2 , SSE4A , SSSE3 , x86-64 |
| Макс. Робоча температура (Tjmax) | 95°C |
| Дата запуску | Q2 2023 |
| Підтримка ОС | Windows 11 - 64-Bit Edition , Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| Графічні можливості | |
|---|---|
| Графічна модель | AMD Radeon™ 660M |
| Кількість графічних ядер | 6 |
| Усього графічних шейдерів | 384 |
| Частота графіки | 1900 MHz |
| Графічний процесор Макс. Пам’ять | 2 GB |
| Версія ВДДМ | 2.7 |
| DirectX® Версія | 12 |
| OpenGL®®® | 4.6 |
| OpenCL™™™ | 2.2 |
| DisplayPort™ Версія | 2.0 |
| Розширення DisplayPort | Adaptive-Sync , HBR3 , HDR Metadata |
| Максимальна частота оновлення DisplayPort (SDR) | 3840x2160 @ 60Hz , 3440x1440 @ 144Hz , 2560x1440 @ 180Hz , 1920x1080 @ 240Hz |
| Максимальна частота оновлення DisplayPort (HDR) | 3840x2160 @ 60Hz , 3440x1440 @ 144Hz , 2560x1440 @ 180Hz , 1920x1080 @ 240Hz |
| HDMI® Версія | 2.1 |
| Підтримувана версія HDCP | 2.2 |
| USB Type-C® DisplayPort™ Альтернативний режим | Так |
| Підтримка кількох моніторів | Так |
| Макс. показів | 4 |
| AMD FreeSync™™™ | Так |
| AMD Eyefinity з однією великою поверхнею (SLS) | Ні |
| Бездротовий дисплей | Miracast |
| Максимальна смуга пропускання кодування відео (SDR) | 1080p205 8bpc H.264, 1440p115 8bpc H.264, 2160p51 8bpc H.264, 1080p205 8bpc H.265, 1440p115 8bpc H.265, 2160p51 8bpc H.265 |
| Максимальна смуга пропускання декодування відео | 1080p60 MPEG2, 1080p60 VC1, 1080p240 8bpc VP9, 1080p240 10bpc VP9, 1080p240 H.264, 1080p240 8bpc H.265, 1080p240 10bpc H.265, 1080p240 JPEG 8bpc |
| Можливості підключення | |
|---|---|
| Вбудований USB 3.2 Gen 2 (10 Гбіт/с) | 2 |
| Вбудований USB 2.0 (480 Мбіт/с) | 4 |
| PCI Express® Версія | PCIe® 4.0 |
| Рідні канали PCIe® (усього/використовувані) | 20 , 16 |
| Підтримка NVMe | Boot , RAID0 , RAID1 , RAID10 |
| Тип системної пам’яті | DDR5 , LPDDR5 |
| Канали пам’яті | 2 |
| Макс. Пам’ять | 64 GB |
| Підтип системної пам’яті | UDIMM , SO-DIMM |
| Максимальна швидкість пам’яті | [{"memoryKey2":"4x1R","memoryType":["DDR5-4800","LPDDR5-6400"]}] |
| Підтримка ECC | Yes (Requires platform support) |
| Безпека, віртуалізація та керованість | |
|---|---|
| Поліпшений захист від вірусів AMD (біт NX) | Так |