Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Ryzen™ 5 7520C |
| Сімʼя | Ryzen |
| Серія | Ryzen 7000 Series |
| Форм-фактор плати | Laptops , Desktops |
| AMD ПРО Технології | Ні |
| Споживче використання | Так |
| Комерційне використання | Так |
| Колишнє кодове ім’я | Mendocino |
| Архітектура | Zen 2 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Багатопоточність (SMT) | Так |
| Кількість потоків | 8 |
| Макс. Збільшення частоти | Up to 4.3 GHz |
| Базова частота | 2.8 GHz |
| Кеш L1 | 256 KB |
| Кеш L2 | 2 MB |
| Кеш L3 | 4 MB |
| TDP за замовчуванням | 15W |
| Процесорна технологія для ядер ЦП | TSMC 6nm FinFET |
| Кількість кубиків упаковки | 1 |
| Розблоковано для розгону | Ні |
| Роз’єм процесора | FT6 |
|
Набір інструкцій
Набір команд відноситься до базового набору команд та інструкцій, які мікропроцесор розуміє та може виконувати. Вказане значення показує, з яким набором інструкцій Intel сумісний процесор.
|
x86-64 |
| Дата запуску | 05/23/2023 |
| Підтримка ОС | ChromeOS |
| Можливості підключення | |
|---|---|
| Вбудований USB 3.2 Gen 2 (10 Гбіт/с) | 1 |
| Вбудований USB 3.2 Gen 1 (5 Гбіт/с) | 1 |
| Вбудований USB 2.0 (480 Мбіт/с) | 3 |
| PCI Express® Версія | PCIe® 3.0 |
| Рідні канали PCIe® (усього/використовувані) | 4 |
| Тип системної пам’яті | LPDDR5 |
| Канали пам’яті | 2 |
| Макс. Пам’ять | 16 GB |
| Максимальна швидкість пам’яті | [{"memoryKey2":"2x1R","memoryType":["LPDDR5-5500"]}] |
| Графічні можливості | |
|---|---|
| Графічна модель | AMD Radeon™ 610M |
| Кількість графічних ядер | 2 |
| Частота графіки | 1900 MHz |
| DisplayPort™ Версія | 1.4 |
| HDMI® Версія | 2.1 |
| Підтримувана версія HDCP | 2.3 |
| USB Type-C® DisplayPort™ Альтернативний режим | Так |
| Підтримка кількох моніторів | Так |
| Макс. показів | 4 |
| AMD FreeSync™™™ | Так |
| Бездротовий дисплей | Miracast |