Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Ryzen™ 5 5625U |
| Сімʼя | Ryzen |
| Серія | Ryzen 5000 Series |
| Форм-фактор плати | Laptops , Desktops |
| AMD ПРО Технології | Ні |
| Споживче використання | Так |
| Комерційне використання | Так |
| Регіональна доступність | Global , China , NA , EMEA , APJ , LATAM |
| Колишнє кодове ім’я | Barcelo |
| Архітектура | Zen 3 |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Багатопоточність (SMT) | Так |
| Кількість потоків | 12 |
| Макс. Збільшення частоти | Up to 4.3 GHz |
| Базова частота | 2.3 GHz |
| Кеш L1 | 384 KB |
| Кеш L2 | 3 MB |
| Кеш L3 | 16 MB |
| TDP за замовчуванням | 15W |
| Процесорна технологія для ядер ЦП | TSMC 7nm FinFET |
| Кількість кубиків упаковки | 1 |
| Загальна кількість транзисторів | 10.7 Billion |
| Розблоковано для розгону | Ні |
| Роз’єм процесора | FP6 |
| Технологія прискорення процесора | Precision Boost 2 |
|
Набір інструкцій
Набір команд відноситься до базового набору команд та інструкцій, які мікропроцесор розуміє та може виконувати. Вказане значення показує, з яким набором інструкцій Intel сумісний процесор.
|
x86-64 |
| Підтримувані розширення | AES , AMD-V , AVX , AVX2 , FMA3 , MMX-plus , SHA , SSE , SSE2 , SSE3 , SSE4.1 , SSE4.2 , SSE4A , SSSE3 , x86-64 |
| Макс. Робоча температура (Tjmax) | 95°C |
| Дата запуску | 01/30/2022 |
| Підтримка ОС | Windows 11 - 64-Bit Edition , Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| Можливості підключення | |
|---|---|
| Вбудований USB 3.2 Gen 2 (10 Гбіт/с) | 4 |
| Вбудований USB 2.0 (480 Мбіт/с) | 4 |
| PCI Express® Версія | PCIe® 3.0 |
| Рідні канали PCIe® (усього/використовувані) | 20 , 16 |
| Підтримка NVMe | Boot , RAID0 , RAID1 , RAID10 |
| Тип системної пам’яті | DDR4 |
| Канали пам’яті | 2 |
| Макс. Пам’ять | 64 GB |
| Підтип системної пам’яті | UDIMM |
| Максимальна швидкість пам’яті | [{"memoryKey2":"2x1R","memoryType":["DDR4-3200","LPDDR4X-4267"]}] |
| Підтримка ECC | Yes (Requires platform support) |
| Графічні можливості | |
|---|---|
| Графічна модель | AMD Radeon™ Graphics |
| Кількість графічних ядер | 7 |
| Частота графіки | 1800 MHz |
| Графічний процесор Макс. Пам’ять | 2 GB |
| Розширення DisplayPort | HBR3 , HDR Metadata , Adaptive-Sync |
| Максимальна частота оновлення DisplayPort (SDR) | 3840x2160 @ 60Hz , 3440x1440 @ 144Hz , 2560x1440 @ 180Hz , 1920x1080 @ 240Hz |
| Підтримувана версія HDCP | 2.2 |
| USB Type-C® DisplayPort™ Альтернативний режим | Так |
| Підтримка кількох моніторів | Так |
| AMD FreeSync™™™ | Так |
| AMD Eyefinity з однією великою поверхнею (SLS) | Ні |
| Бездротовий дисплей | Miracast |
| Безпека, віртуалізація та керованість | |
|---|---|
| Поліпшений захист від вірусів AMD (біт NX) | Так |