Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Ryzen™ 5 4680U Microsoft Surface® Edition |
| Сімʼя | Ryzen |
| Серія | Ryzen 4000 Series |
| Форм-фактор плати | Laptops , Desktops |
| Колишнє кодове ім’я | Renoir |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Кількість потоків | 12 |
| Макс. Збільшення частоти | Up to 4 GHz |
| Базова частота | 2.2 GHz |
| Кеш L1 | 384 KB |
| Кеш L2 | 3 MB |
| Кеш L3 | 8 MB |
| TDP за замовчуванням | 15W |
| Налаштовуваний TDP AMD (cTDP) | 10-25W |
| Процесорна технологія для ядер ЦП | TSMC 7nm FinFET |
| Розблоковано для розгону | Ні |
| Роз’єм процесора | FP6 |
| Макс. Робоча температура (Tjmax) | 105°C |
| Дата запуску | 4/13/2021 |
| Підтримка ОС | Windows |
| Графічні можливості | |
|---|---|
| Графічна модель | Radeon™ Graphics |
| Кількість графічних ядер | 7 |
| Частота графіки | 1500 MHz |
| Можливості підключення | |
|---|---|
| PCI Express® Версія | PCIe® 3.0 |
| Тип системної пам’яті | LPDDR4 |
| Канали пам’яті | 2 |
| Специфікація системної пам’яті | Up to 4267 MT/s |
| Ключова особливість | |
|---|---|
| Підтримувані технології | AMD Zen Core Architecture , AMD FreeSync™ Technology , DirectX® 12 Technology |