Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Ryzen™ 5 3550H |
| Сімʼя | Ryzen |
| Серія | Ryzen 3000 Series |
| Форм-фактор плати | Laptops , Desktops |
| Колишнє кодове ім’я | Picasso |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Кількість потоків | 8 |
| Макс. Збільшення частоти | Up to 3.7 GHz |
| Базова частота | 2.1 GHz |
| Кеш L1 | 384 KB |
| Кеш L2 | 2 MB |
| Кеш L3 | 4 MB |
| TDP за замовчуванням | 35W |
| Налаштовуваний TDP AMD (cTDP) | 12-35W |
| Процесорна технологія для ядер ЦП | 12nm |
| Розблоковано для розгону | Ні |
| Роз’єм процесора | FP5 |
| Макс. Робоча температура (Tjmax) | 105°C |
| Дата запуску | Q1 2019 |
| Підтримка ОС | Windows 11 - 64-Bit Edition , Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| Графічні можливості | |
|---|---|
| Графічна модель | Radeon™ Vega 8 Graphics |
| Кількість графічних ядер | 8 |
| Частота графіки | 1200 MHz |
| Можливості підключення | |
|---|---|
| PCI Express® Версія | PCIe® 3.0 |
| Канали пам’яті | 2 |
| Специфікація системної пам’яті | Up to 2400 MT/s |
| Ключова особливість | |
|---|---|
| Підтримувані технології | AMD SenseMI Technology , AMD Zen Core Architecture , AMD FreeSync™ Technology , DirectX® 12 Technology |