Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Ryzen™ 5 2600E |
| Сімʼя | Ryzen |
| Серія | Ryzen 2000 Series |
| Форм-фактор плати | Desktops |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Кількість потоків | 12 |
| Макс. Збільшення частоти | Up to 4 GHz |
| Базова частота | 3.1 GHz |
| Кеш L2 | 3 MB |
| Кеш L3 | 16 MB |
| TDP за замовчуванням | 45W |
| Кеш L1 | 578 KB |
| Процесорна технологія для ядер ЦП | 12nm |
| Розблоковано для розгону | Так |
| Роз’єм процесора | AM4 |
| Теплове рішення (PIB) | Not Included |
| Теплове рішення (МПК) | AMD Wraith Stealth |
| Макс. Робоча температура (Tjmax) | 95°C |
| Дата запуску | 09/2018 |
| Підтримка ОС | Windows 11 - 64-Bit Edition , Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| PCI Express® Версія | PCIe® 3.0 |
| Тип системної пам’яті | DDR4 |
| Канали пам’яті | 2 |
| Специфікація системної пам’яті | Up to 2667 MT/s |
| Графічна модель | Discrete Graphics Card Required |
| Лоток для ідентифікації продукту | YD260EBHM6IAF |
| Ідентифікатор продукту МПК | YD260EBHAFMPK |
| Підтримувані технології | AMD StoreMI Technology , AMD SenseMI Technology , AMD Zen Core Architecture |