Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Ryzen™ 3 PRO 5450U |
| Сімʼя | Ryzen PRO |
| Серія | Ryzen PRO 5000 Series |
| Форм-фактор плати | Laptops , Desktops |
| Колишнє кодове ім’я | Cezanne |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Кількість потоків | 8 |
| Макс. Збільшення частоти | Up to 4 GHz |
| Базова частота | 2.6 GHz |
| Кеш L2 | 2 MB |
| Кеш L3 | 8 MB |
| TDP за замовчуванням | 15W |
| Процесорна технологія для ядер ЦП | TSMC 7nm FinFET |
| Розблоковано для розгону | Ні |
| Роз’єм процесора | FP6 |
| Макс. Робоча температура (Tjmax) | 105°C |
| Дата запуску | 3/16/2021 |
| Підтримка ОС | Windows 11 - 64-Bit Edition , Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| Графічні можливості | |
|---|---|
| Графічна модель | AMD Radeon™ Graphics |
| Кількість графічних ядер | 6 |
| Частота графіки | 1600 MHz |
| Можливості підключення | |
|---|---|
| PCI Express® Версія | PCIe® 3.0 |
| Тип системної пам’яті | DDR4 , LPDDR4 |
| Специфікація системної пам’яті | 3200 MT/s / 4266 MT/s |
| Безпека, віртуалізація та керованість | |
|---|---|
| Сертифікація ФІПС | Так |
| Посилання на сертифікацію FIPS | Module Certification, Algorithm Certification |