Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Ryzen™ 3 8300G |
| Сімʼя | Ryzen |
| Серія | Ryzen 8000 Series |
| Форм-фактор плати | Desktops |
| AMD ПРО Технології | Ні |
| Споживче використання | Так |
| Регіональна доступність | Global |
| Колишнє кодове ім’я | Phoenix |
| Архітектура | 1x Zen 4 , 3x Zen 4c |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Багатопоточність (SMT) | Так |
| Кількість потоків | 8 |
| Макс. Збільшення частоти | Up to 4.9 GHz |
| Годинник Max Zen4c | Up to 3.6 GHz |
| Базова частота | 3.4 GHz |
| Zen4 Base Clock | 4 GHz |
| Zen4c Base Clock | 3.2 GHz |
| Кеш L2 | 4 MB |
| Кеш L3 | 8 MB |
| TDP за замовчуванням | 65W |
| Налаштовуваний TDP AMD (cTDP) | 45-65W |
| Процесорна технологія для ядер ЦП | TSMC 4nm FinFET |
| Розмір обчислювального кристала ЦП (CCD) | 137mm² |
| Кількість кубиків упаковки | 1 |
| Розблоковано для розгону | Так |
| AMD EXPO™ Технологія розгону памʼяті | Так |
| Precision Boost Overdrive | Так |
| Зміщення напруги оптимізатора кривої | Так |
| Підтримка AMD Ryzen™ Master | Так |
| Роз’єм процесора | AM5 |
| Підтримка чіпсетів | A620 , X670E , X670 , B650E , B650 , X870E , X870 , B840 , B850 |
| Технологія прискорення процесора | Precision Boost 2 |
|
Набір інструкцій
Набір команд відноситься до базового набору команд та інструкцій, які мікропроцесор розуміє та може виконувати. Вказане значення показує, з яким набором інструкцій Intel сумісний процесор.
|
x86-64 |
| Підтримувані розширення | AES , AMD-V , AVX , AVX2 , AVX512 , FMA3 , MMX-plus , SHA , SSE , SSE2 , SSE3 , SSE4.1 , SSE4.2 , SSE4A , SSSE3 , x86-64 |
| Макс. Робоча температура (Tjmax) | 95°C |
| Дата запуску | 1/31/2024 |
| Підтримка ОС | Windows 11 - 64-Bit Edition , Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| Можливості підключення | |
|---|---|
| Вбудований USB 4 (40 Гбіт/с) | 2 |
| Вбудований USB 3.2 Gen 2 (10 Гбіт/с) | 2 |
| Вбудований USB 2.0 (480 Мбіт/с) | 1 |
| PCI Express® Версія | PCIe® 4.0 |
| Рідні канали PCIe® (усього/використовувані) | 14 , 10 |
| Підтримка NVMe | Boot , RAID0 , RAID1 |
| Тип системної пам’яті | DDR5 |
| Канали пам’яті | 2 |
| Макс. Пам’ять | 256 GB |
| Підтип системної пам’яті | UDIMM |
| Максимальна швидкість пам’яті | [{"memoryKey2":"2x1R","memoryType":["DDR5-5200"]},{"memoryKey2":"2x2R","memoryType":["DDR5-5200"]},{"memoryKey2":"4x1R","memoryType":["DDR5-3600"]},{"memoryKey2":"4x2R","memoryType":["DDR5-3600"]}] |
| Можливості AI-движка | |
|---|---|
| AMD Ryzen™ AI | Not Available |
| Графічні можливості | |
|---|---|
| Графічна модель | AMD Radeon™ 740M |
| Кількість графічних ядер | 4 |
| Частота графіки | 2600 MHz |
| DirectX® Версія | 12 |
| DisplayPort™ Версія | 2.1 |
| Розширення DisplayPort | Adaptive-Sync , HDR Metadata , UHBR10 |
| Максимальна частота оновлення DisplayPort (SDR) | 7680x4320 @ 60Hz , 3840x2160 @ 240Hz , 3440x1440 @ 360Hz , 2560x1440 @ 480Hz , 1920x1080 @ 600Hz |
| Максимальна частота оновлення DisplayPort (HDR) | 7680x4320 @ 60Hz , 3840x2160 @ 240Hz , 3440x1440 @ 360Hz , 2560x1440 @ 480Hz , 1920x1080 @ 600Hz |
| HDMI® Версія | 2.1 |
| Підтримувана версія HDCP | 2.3 |
| USB Type-C® DisplayPort™ Альтернативний режим | Так |
| Підтримка кількох моніторів | Так |
| Макс. показів | 4 |
| AMD FreeSync™™™ | Так |
| Бездротовий дисплей | Miracast |
| Максимальна смуга пропускання кодування відео (SDR) | 1080p630 8bpc H.264, 1440p373 8bpc H.264, 2160p175 8bpc H.264, 1080p630 8bpc H.265, 1440p373 8bpc H.265, 2160p175 8bpc H.265, 4320p43 8bpc H.265, 1080p864 8/10bpc AV1, 1440p513 8/10bpc AV1, 2160p240 8/10bpc AV1, 4320p60 8/10bpc AV1 |
| Максимальна смуга пропускання декодування відео | 1080p60 8bpc MPEG2, 1080p60 8bpc VC1, 1080p786 8/10bpc VP9, 2160p196 8/10bpc VP9, 4320p49 8/10bpc VP9, 1080p1200 8bpc H.264, 2160p300 8bpc H.264, 4320p75 8bpc H.264, 1080p786 8/10bpc H.265, 2160p196 8/10bpc H.265, 4320p49 8/10bpc H.265, 1080p960 8/10bpc AV1, 2160p240 8/10bpc AV1, 4320p60 8/10bpc AV1 |
| Пам’ять AMD SmartAccess | Available |
| Безпека, віртуалізація та керованість | |
|---|---|
| Поліпшений захист від вірусів AMD (біт NX) | Так |