Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Ryzen™ 3 5425C |
| Сімʼя | Ryzen |
| Серія | Ryzen 5000 Series |
| Форм-фактор плати | Laptops , Desktops |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Кількість потоків | 8 |
| Макс. Збільшення частоти | Up to 4.1 GHz |
| Базова частота | 2.7 GHz |
| Кеш L2 | 2 MB |
| Кеш L3 | 8 MB |
| TDP за замовчуванням | 15W |
| Кеш L1 | 256 KB |
| Процесорна технологія для ядер ЦП | TSMC 7nm FinFET |
| Розблоковано для розгону | Ні |
| Роз’єм процесора | FP6 |
| Макс. Робоча температура (Tjmax) | 95°C |
| Підтримка ОС | ChromeOS |
| PCI Express® Версія | PCIe® 3.0 |
| Тип системної пам’яті | DDR4 |
| Канали пам’яті | 2 |
| Графічна модель | AMD Radeon™ Graphics |
| Кількість графічних ядер | 6 |