Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Ryzen™ 3 4300G (OEM Only) |
| Сімʼя | Ryzen |
| Серія | Ryzen 4000 Series |
| Форм-фактор плати | Desktops |
| Колишнє кодове ім’я | Renoir |
| Архітектура | Zen 2 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Кількість потоків | 8 |
| Макс. Збільшення частоти | Up to 4 GHz |
| Базова частота | 3.8 GHz |
| Кеш L1 | 256 KB |
| Кеш L2 | 2 MB |
| Кеш L3 | 4 MB |
| TDP за замовчуванням | 65W |
| Налаштовуваний TDP AMD (cTDP) | 45-65W |
| Процесорна технологія для ядер ЦП | TSMC 7nm FinFET |
| Розблоковано для розгону | Так |
| Роз’єм процесора | AM4 |
| Макс. Робоча температура (Tjmax) | 95°C |
| Дата запуску | 7/21/2020 |
| Підтримка ОС | Windows 11 - 64-Bit Edition , Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| Графічні можливості | |
|---|---|
| Графічна модель | Radeon™ Graphics |
| Кількість графічних ядер | 6 |
| Частота графіки | 1700 MHz |
| Можливості підключення | |
|---|---|
| PCI Express® Версія | PCIe® 3.0 |
| Тип системної пам’яті | DDR4 |
| Канали пам’яті | 2 |
| Специфікація системної пам’яті | Up to 3200 MT/s |