Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD EPYC™ 9534 |
| Сімʼя | EPYC |
| Серія | EPYC 9004 Series |
| Форм-фактор плати | Servers |
| Регіональна доступність | Global China NA EMEA APJ LATAM |
| Кількість ядер процесора | 64 |
| Кількість потоків | 128 |
| Макс. Збільшення частоти | 3.7 GHz |
| Швидкість прискорення всіх ядер | 3.55 GHz |
| Базова частота | 2.45 GHz |
| Кеш L3 | 256 MB |
| TDP за замовчуванням | 280 |
| Налаштовуваний TDP AMD (cTDP) | 240-300W |
| Роз’єм процесора | SP5 |
| Кількість сокетів | 1P 2P |
| Дата запуску | 11/10/2022 |
| Можливості підключення | |
|---|---|
| PCI Express® Версія | PCIe® 5.0 x128 |
| Тип системної пам’яті | DDR5 |
| Канали пам’яті | 12 |
| Специфікація системної пам’яті | 4800 |
| Смуга пам’яті кожного сокету | 460.8 |
| Ключова особливість | |
|---|---|
| Підтримувані технології | AMD Infinity Guard AMD Infinity Architecture |
| Відповідність робочого навантаження | Analytics App dev|test CAE ERM|SCM|CRM apps High capacity data mgmt (NR|RDBMS) VDI VM Density |
| Безпека, віртуалізація та керованість | |
|---|---|
| Сертифікація ФІПС | In Review |
| Посилання на сертифікацію FIPS | Module Certification, Algorithm Certification |