Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD EPYC™ 8024P |
| Сімʼя | EPYC |
| Серія | EPYC 8004 Series |
| Форм-фактор плати | Servers |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість потоків | 16 |
| Макс. Збільшення частоти | 3 GHz |
| Швидкість прискорення всіх ядер | 2.95 GHz |
| Базова частота | 2.4 GHz |
| Кеш L3 | 32 MB |
| TDP за замовчуванням | 90 |
| Налаштовуваний TDP AMD (cTDP) | 70-100W |
| Роз’єм процесора | SP6 |
| Кількість сокетів | 1P |
| Дата запуску | 09/18/2023 |
| Можливості підключення | |
|---|---|
| PCI Express® Версія | PCIe® 5.0 x96 |
| Тип системної пам’яті | DDR5 |
| Канали пам’яті | 6 |
| Специфікація системної пам’яті | 4800 |
| Смуга пам’яті кожного сокету | 230.4 |
| Ключова особливість | |
|---|---|
| Підтримувані технології | AMD Infinity Guard AMD Infinity Architecture |
| Відповідність робочого навантаження | Client-Middleware Computing HCI Media streaming Networking|NFV SW-defined storage |