Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD EPYC™ 7773X |
| Сімʼя | EPYC |
| Серія | EPYC 7003 Series |
| Форм-фактор плати | Servers |
| Регіональна доступність | Global China NA EMEA APJ LATAM |
| Кількість ядер процесора | 64 |
| Кількість потоків | 128 |
| Макс. Збільшення частоти | 3.5 GHz |
| Базова частота | 2.2 GHz |
| Кеш L3 | 768 MB |
| TDP за замовчуванням | 280 |
| Налаштовуваний TDP AMD (cTDP) | 225-280W |
| Роз’єм процесора | SP3 |
| Кількість сокетів | 1P 2P |
| Дата запуску | 03/22/2021 |
| Можливості підключення | |
|---|---|
| PCI Express® Версія | PCIe® 4.0 x128 |
| Тип системної пам’яті | DDR4 |
| Канали пам’яті | 8 |
| Специфікація системної пам’яті | 3200 |
| Смуга пам’яті кожного сокету | 204.8 |
| Ключова особливість | |
|---|---|
| Підтримувані технології | AMD 3D V-Cache™ Technology AMD Infinity Guard AMD Infinity Architecture |
| Відповідність робочого навантаження | Cache-sensitive scale-up|out CFD FEA Solvers |