Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Athlon™ Gold 3150U |
| Сімʼя | Athlon |
| Серія | Athlon 3000 Series |
| Форм-фактор плати | Laptops , Desktops |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Кількість потоків | 4 |
| Макс. Збільшення частоти | Up to 3.3 GHz |
| Базова частота | 2.4 GHz |
| Кеш L2 | 1 MB |
| Кеш L3 | 4 MB |
| TDP за замовчуванням | 15W |
| Кеш L1 | 192 KB |
| Налаштовуваний TDP AMD (cTDP) | 12-25W |
| Процесорна технологія для ядер ЦП | 14nm |
| Роз’єм процесора | FP5 |
| Макс. Робоча температура (Tjmax) | 95°C |
| Дата запуску | 1/6/2020 |
| Підтримка ОС | Windows 11 - 64-Bit Edition , Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| Тип системної пам’яті | DDR4 |
| Канали пам’яті | 2 |
| Специфікація системної пам’яті | Up to 2400 MT/s |
| Графічна модель | AMD Radeon™ Graphics |
| Кількість графічних ядер | 3 |
| Частота графіки | 1000 MHz |
| Лоток для ідентифікації продукту | YM3150C4T2OFG |