Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Athlon™ 860K |
| Сімʼя | Athlon |
| Серія | Athlon X4 |
| Форм-фактор плати | Desktops |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Кількість потоків | 4 |
| Макс. Збільшення частоти | Up to 4 GHz |
| Базова частота | 3.7 GHz |
| Кеш L2 | 4 MB |
| TDP за замовчуванням | 95W |
| Кеш L1 | 128 KB |
| Процесорна технологія для ядер ЦП | 28nm |
| Розблоковано для розгону | Так |
| Роз’єм процесора | FM2+ |
| Макс. Робоча температура (Tjmax) | 72.4°C |
| PCI Express® Версія | PCIe® 3.0 |
| Тип системної пам’яті | DDR3 |
| Канали пам’яті | 2 |
| Специфікація системної пам’яті | Up to 2133 MT/s |
| Графічна модель | Discrete Graphics Card Required |
| Лоток для ідентифікації продукту | AD860KXBI44JA |
| Підтримувані технології | AES , AVX , FMA4 |