Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Athlon™ 240GE |
| Сімʼя | Athlon |
| Серія | Athlon 200 Series |
| Форм-фактор плати | Desktops |
| Колишнє кодове ім’я | Raven Ridge |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Кількість потоків | 4 |
| Базова частота | 3.5 GHz |
| Кеш L1 | 192 KB |
| Кеш L2 | 1 MB |
| Кеш L3 | 4 MB |
| TDP за замовчуванням | 35W |
| Процесорна технологія для ядер ЦП | 14nm |
| Розблоковано для розгону | Ні |
| Роз’єм процесора | AM4 |
| Макс. Робоча температура (Tjmax) | 95°C |
| Підтримка ОС | Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| Графічні можливості | |
|---|---|
| Графічна модель | Radeon™ Vega 3 Graphics |
| Кількість графічних ядер | 3 |
| Частота графіки | 1000 MHz |
| Можливості підключення | |
|---|---|
| PCI Express® Версія | PCIe® 3.0 |
| Канали пам’яті | 2 |
| Специфікація системної пам’яті | Up to 2667 MT/s |